REGÁLY
SKLAD, FIRMA, KANCELÁŘ
DŮM A ZAHRADA
Kontakt

Antispam 15+118 =

 

REGÁLY A REGÁLOVÉ SYSTÉMY, KDE MONTÁŽ ZVLÁDNE I JEN TROŠKU ZRUČNÝ MUŽ ČI ŽENA

 

  • Firma Biedrax s.r.o. založila internetový obchod www.ceskeregaly.cz roce 2007, jako česká firma dodávající kvalitní české regály a regálové systémy, přednostně bezšroubový policový regálový systém. Výhodou bezšroubových regálových systémů je montáž a demontáž bez jakéhokoliv spojovacího materiálu či speciálního nářadí. Tento regálový systém systém je určen k ručnímu uskladňování. Bezšroubový regálový systém zaručuje vysokou stabilitu zatíženého regálu, možnost kdykoliv, rychle a snadno měnit výšku skladovacích buněk. Kovové policové regály v nejrůznějších rozměrech, libovolným počtem dřevotřískových nebo plechových polic, zinkované nebo lakované v několika barevných odstínech stupnice RAL. Léty zdokonalována konstrukce regálového systému zaručuje nejen líbivý vzhled, ale především vysokou nosnost při zachování nízké hmotnosti. Regálový systém splňuje nejpřísnější bezpečnostní podmínky a je pravidelně zkoušen výrobcem.
  • Kovové regály a regálové systémy, jež nabízíme, si během téměř dvou desetiletí vybudovaly své pevné místo na trhu nejen v České Republice, ale zejména v zahraničí. A s milióny vyrobených kusů jen dokazují, jak kvalitní a žádané tyto české regály jsou. 
  • Začátek roku 2012 byl pro nás ve znamení spuštění nového softwaru a webového rozhraní, které nám umožní rychleji a efektivněji vyřizovat Vaše objednávky. Připravili jsme pro Vás další varianty regálů a nyní je v našem eshopu více než 300 variant regálů. Další varianty a druhy zboží budou průběžně přidávány, a pokud jste zvolili "zasílání novinek" v průběhu Vaši objednávky, budete o těchto novinkách informováni.
  • V průběhu roku 2012 jsme do obchodu zařadili další typy regálů a v současné chvílí máme v nabídce téměř 600 variant klasických regálů.
  • Ve druhé polovině roku 2012 a začátkem roku 2013 rozšiřujeme náš sortiment o manipulační techniku, obalový materiál, kancelářské židle a křesla, konferenční křesla, a nejrůznější sortiment potřebný ve Vašem skladu, firmě, dílně, ale i domácnosti nebo na zahradě.
  • V červnu roku 2014 zahájila firma Biedrax s.r.o. spolupráci s firmou Bludovický Svatý Ján s.r.o., tato spolupráce má za cíl rozšířit sortiment regálových systémů
  • V průběhu roku 2014 se náš regálový systém rozrostl na více než 1500 variant ve 4 barevných odstínech


    Bludovický Svatý Ján s.r.o.